Úvod Novinky Tipy z programu
Vlhová a hokejisti na ZOH. Diskusia O športe s Oľgou Konečnou
Vlhová a hokejisti na ZOH. Diskusia O športe s Oľgou Konečnou

Vlhová a hokejisti na ZOH. Diskusia O športe s Oľgou Konečnou

Diskusná relácia O športe sa stane stabilnou súčasťou vysielania televízneho okruhu :ŠPORT.

Diskusná relácia O športe, ktorú RTVS v minulosti vysielala na Dvojke, sa stane stabilnou súčasťou vysielania nového televízneho okruhu :ŠPORT. Premiérovú epizódu venovanú blížiacim sa zimným olympijským hrám ponúkne divákom už v pondelok 31. januára o 19.20 hod.

Relácia O športe prinesie na obrazovky verejnoprávnej televízie športovú diskusiu na aktuálne témy so zaujímavými hosťami z radov odborníkov aj športovcov.

„Hostia v štúdiu budú diskutovať o všetkom, čo aktuálne hýbe športovým svetom. Šampionáty, olympiády, ligové či pohárové súťaže, to všetko nájdu diváci týždeň v relácii O športe,“ približuje riaditeľ sekcie športu RTVS Matej Hajko.

Matej Hajko, riaditeľ sekcie športu RTVS.jpg

Moderátorkou relácie bude Oľga Konečná. Témou prvej premiérovej časti, ktorú uvidia diváci už v pondelok 31. januára o 19.20 h na kanáli :ŠPORT, budú dva najväčšie olympijské ťaháky slovenskej výpravy – slovenská hokejová reprezentácia a fenomenálna slovenská zjazdová lyžiarka Petra Vlhová.

13januar2022_SOSV_SFZ_SZLH_7835553.jpg

Moderátorka v štúdiu privíta výnimočných hostí. O hokeji bude diskutovať Ondrej Rusnák, expert RTVS a Tomáš Prokop, hokejový reportér denníka Šport.

K zjazdovému lyžovaniu sa vyjadrí Veronika Velez-Zuzulová, ktorá sa tiež ako expertka RTVS zúčastní ZOH v Pekingu, a Juraj Berzedi, športový reportér denníka Sme a autor knihy o Petre Vlhovej.

„Po skončení olympiády bude mať relácia stabilné miesto v programovej štruktúre okruhu :Šport. V týždňovej periodicite sa budeme venovať aktuálnym problémom slovenského športu,“ dopĺňa Matej Hajko.

Reláciu vysielame v pondelok 31. januára o 18:55 hod. na kanáli :ŠPORT, sledovať ju môžete aj na webe RTVS a na Facebooku Šport v RTVS.

Foto: RTVS - Ľubomír Pidaný, TASR

Živé vysielanie ??:??

Televízia