MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022
Úvod Novinky Tipy z programu
Niekoľko tipov na dlhé zimné večery. Klikajte do archívu RTVS
Niekoľko tipov na dlhé zimné večery. Klikajte do archívu RTVS

Niekoľko tipov na dlhé zimné večery. Klikajte do archívu RTVS

Odporúčame dokument o umelcovi menom Banksy, ale aj dokumentárnu sériu o fungovaní ŠTB.

Letný čas sa zmenil na zimný, novembrové večery sa budú zdať nekonečne dlhé a ak hľadáte zopár programových tipov, klikajte do nášho online archívu.

Zadarmo a bez reklamy si môžete pozrieť obľúbené relácie či seriály, ale aj dokumentárne cykly a diskusie, ku ktorým sa oplatí po čase vrátiť.

ŠTB: Prísne tajné

Je to prvé komplexné audiovizuálne dielo zaoberajúce sa pôsobením ŠTB na Slovensku. Projekt vznikal niekoľko rokov a pod dohľadom veľkej skupiny expertov.

Jednotlivé epizódy skúmajú mechanizmy fungovania ŠTB od jej vzniku v roku 1945, až po jej zánik v roku 1990.

Hľadá sa Banksy

Nevie sa úplne presne, či Banksy je jednotlivec alebo skupina umelcov. Diela podpísané týmto pseudonymom nadchýnajú bežných konzumentov umenia, ale aj výtvarných kritikov.

Banksyho novodobý street-art reaguje na mnohé aktuálne udalosti a nesie v sebe odkaz. Je výnimočný a neraz kontroverzný. Pozrite si dokument, ktorý je v archíve dostupný do 8. novembra.

Môj emigrant

Príbehy ľudí, ktorí opustili Československo, aby začali odznova a našli šťastie. Mnohí odišli plánovane, mnohí boli nútení odísť náhle. A niektorí aj s vedomím, že sa už nikdy domov nevrátia.

Pre milovníkov seriálov

Máte radi hory, dobrodružstvo, ale aj romantiku? Sledujte seriál Ranger, ktorého hlavným hrdinom je Jonas Waldek.

Po piatich rokoch strávených v kanadských lesoch prichádza do nemeckého národného parku, aby chránil krásy prírody. Do života mu vstúpi láska...

Norisová + Bárta v seriáli Hniezdo

Z produkcie RTVS pripomíname seriál Hniezdo, ktorý zožal na obrazovkách Jednotky ešte začiatkom roka 2020 obrovský úspech.

Príbeh rodiny Važanovcov plynule prešiel do jeho voľného pokračovania pod názvom Priznanie. Oba seriály naďalej patri v našom archíve k najsledovanejším.

Pre milovníkov varenia a pečenia

Až 30 dní po odvysielaní v televízii máte možnosť sledovať šou Pečie celé Slovensko v archíve.

Sladké aj slané pochúťky, sympatická porota, vtipní moderátori a niekoľko zaujímavých životných príbehov našich pekárov. Ale len jeden sa môže stať absolútnym víťazom.

Ak hľadáte rýchle recepty a tipy na obedy či večere, veľmi príjemnou inšpiráciou vám môžu byť recepty Gaba Kocáka a jeho hostí. Sledujte Tajomstvo mojej kuchyne.

Živé vysielanie ??:??

Televízia