Úvod Novinky Tipy z programu
Ďalší dôkaz o tom, že víkend s RTVS diváci milujú
Ďalší dôkaz o tom, že víkend s RTVS diváci milujú

Ďalší dôkaz o tom, že víkend s RTVS diváci milujú

Okrem zábavných programov bodovala aj politická diskusia O 5 minút 12.

K obrazovkám RTVS lákala počas víkendu divákov zábavou aj politickou diskusiou.

Zábava a politika

Milujem-Slovensko-RTVS

V sobotu zaujala divákov tradične obľúbená šou Záhady tela, ktorá sa stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

V nedeľu sa vysokému diváckemu záujmu tešila politická diskusná relácia O 5 minút 12.

V piatok sledovalo súťažno-zábavnú šou Milujem Slovensko na Jednotke 197.000 divákov pri trhovom podiele 14,1 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola jednotkou v sledovanosti.

V sobotu večer oslovila Jednotka divákov už tradične zábavou. K televíznym obrazovkám ich prilákala šou Záhady tela, ktorú si nenechalo ujsť 260.000 divákov pri trhovom podiele 18,3 % v univerzálnej cieľovej a relácia bola v danom čase jednotkou v sledovanosti a stala sa celkovo najsledovanejším nespravodajským programom dňa.

Záujmu divákov sa tešila aj talkšou Petra Marcina Neskoro večer, ktorú sledovalo 252.000 divákov pri trhovom podiele 19,7 % v cieľovej skupine 12+ a v danom čase bola taktiež lídrom v sledovanosti.

V nedeľu zaujala diskusia

O-5-minút-12-RTVS

Neskôr večer ponúkla Jednotka divákom koncert Klasika... alebo 40 rokov s Elánom, ktorý sledovalo 98.000 divákov pri trhovom podiele až 15 % v univerzálnej cieľovej skupine a taktiež bola jednotkou v sledovanosti v danom čase.

V nedeľu prilákala divákov k televíznym obrazovkám diskusná relácia O 5 minút 12, ktorá sa v danom čase stala najsledovanejšou televíznou reláciou. Na Jednotke si ju nenechalo ujsť 298.000 divákov pri trhovom podiele až 29,6 % v cieľovej skupine 12+.

Na spravodajskom okruhu :24 sledovalo reláciu ďalších 51.000 divákov pri trhovom podiele 5,1 % v univerzálnej cieľovej skupine.

25 50 75 90
Zdroj dát: PMT/KANTAR SLOVAKIA

Živé vysielanie ??:??

Televízia