EURO 2016: Pozrite si ako prví zoznam priamych prenosov

Články

EURO 2016: Pozrite si ako prví zoznam priamych prenosov

07. 06. 2016 09:26

Najväčší futbalový sviatok tohto roka sa blíži, UEFA EURO 2016 je tu už o 17 dní. Na šampionáte vo Francúzsku sa premiérovo predstaví aj slovenská reprezentácia, ktorá má pod vedením Jána Kozáka za sebou fantastickú kvalifikačnú fázu.

RTVS je exkluzívnym vysielateľom futbalových majstrovstiev Európy 2016 pre územie Slovenskej republiky, všetci futbaloví fanúšikovia si budú môcť šampionát užiť na Jednotke, Dvojke, prostredníctvom rozhlasových priamych prenosov, ale aj na špeciálnom webe, ktorý k ME 2016 chystáme.

Nižšie nájdete presný rozpis priamych prenosov v televízii, viac informácií k Euru 2016 vám prinesieme už čoskoro.


PRIAME PRENOSY NA JEDNOTKE

PIATOK 10. 6.
21:00 Francúzsko – Rumunsko (Stade de France – Saint-Denis)
SOBOTA 11. 6.
18:00 SLOVENSKO – WALES (Stade de Bordeaux)  
21:00 Anglicko – Rusko (Stade Vélodrome – Marseille)

NEDEĽA 12. 6.
21:00 Nemecko – Ukrajina (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

PONDELOK 13. 6.
21:00 Belgicko – Taliansko (Stade de Lyon)

UTOROK 14. 6.
21:00 Portugalsko – Island (Stade de Geoffroy Guichard - Saint-Étienne)

STREDA 15. 6.
15:00 SLOVENSKO – RUSKO (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)
21:00 Francúzsko – Albánsko (Stade Vélodrome – Marseille)

ŠTVRTOK 16. 6.
21:00 Nemecko – Poľsko (Stade de France - Saint-Denis)

PIATOK 17. 6.
21:00 Španielsko – Turecko (Stade de Nice)
SOBOTA 18. 6.
21:00 Portugalsko – Rakúsko (Parc des Princes - Paríž)

NEDEĽA 19.06.
21:00 Francúzsko – Švajčiarsko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

PONDELOK 20. 6.
21:00 SLOVENSKO – ANGLICKO (Stade de Geoffroy Guichard - Saint-Étienne)
    
UTOROK 21. 6.
21:00 Česko – Turecko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

STREDA 22. 6.
21:00 Taliansko – Írsko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

SOBOTA 25. 6.
21:00 osemfinále: D1 – 3B/E/F (Stade Bollaert-Delelis – Lens)
NEDEĽA 26. 6.
21:00 osemfinále: F1 – E2 (Stadium de Toulouse)

PONDELOK 27. 6.
21:00 osemfinále: B2 – F2 (Stade de Nice)

ŠTVRTOK 30. 6.
21:00 štvrťfinále (Stade Vélodrome – Marseille)
SOBOTA 2. 7.
21:00 štvrťfinále (Stade de Bordeaux)  

NEDEĽA 3. 7.
21:00 štvrťfinále (Stade de France – Saint-Denis)
STREDA 6. 7.
21:00 semifinále (Stade de Lyon)

ŠTVRTOK 7. 7.
21:00 semifinále (Stade Vélodrome – Marseille)

NEDEĽA 10. 7.
21:00 finále (Stade de France – Saint-Denis)

PRIAME PRENOSY NA DVOJKE

SOBOTA 11. 6.
15:00 Albánsko – Švajčiarsko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

NEDEĽA 12. 6.
15:00 Turecko – Chorvátsko (Parc des Princes - Paríž)
18:00 Poľsko – Severné Írsko (Stade de Nice)

PONDELOK 13. 6.
15:00 Španielsko – Česko (Stadium de Toulouse)
18:00 Írsko – Švédsko (Stade de France – Saint-Denis)
         
UTOROK 14. 6.
18:00 Maďarsko – Rakúsko (Stade de Bordeaux)  

STREDA 15. 6.
18:00 Rumunsko – Švajčiarsko (Parc des Princes - Paríž)

ŠTVRTOK 16. 6.
15:00 Anglicko – Wales (Stade Bollaert-Delelis – Lens)
18:00 Ukrajina – Severné Írsko (Stade de Lyon)

PIATOK 17. 6.
15:00 Taliansko – Švédsko (Stadium de Toulouse)
18:00 Česko – Chorvátsko (Stade de Geoffroy Guichard - Saint-Étienne)

SOBOTA 18. 6.
15:00 Belgicko – Írsko (Stade de Bordeaux)  

18:00 Island – Maďarsko (Stade Vélodrome – Marseille)
NEDEĽA 19. 6.
21:00 Rumunsko – Albánsko (Stade de Lyon; live web + záznam :2)

PONDELOK 20. 6.
21:00 Rusko – Wales (Stadium de Toulouse; live web + záznam :2)

UTOROK 21. 6.
18:00 Nemecko – Severné Írsko (Parc des Princes - Paríž)

18:00 Ukrajina – Poľsko (Stade Vélodrome – Marseille; live web + záznam :2)
21:00 Španielsko – Chorvátsko (Stade de Bordeaux; live web + záznam :2)
           
STREDA 22. 6.
18:00 Island – Rakúsko (Stade de France – Saint-Denis)
18:00 Portugalsko – Maďarsko (Stade de Lyon; live web + záznam :2)
21:00 Belgicko – Švédsko (Stade de Nice; live web + záznam :2)  
 
SOBOTA 25. 6.
15:00 osemfinále: A2 – C2 (Stade de Geoffroy Guichard - Saint-Étienne)
18:00 osemfinále: B1 – 3A/C/D (Parc des Princes - Paríž)

NEDEĽA 26. 6.
15:00 osemfinále: A1 – 3C/D/E (Stade de Lyon)
18:00 osemfinále: C1 – 3A/B/F (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

PONDELOK 27. 6.
18:00 osemfinále: E1 – D2 (Stade de France – Saint-Denis)
PIATOK 1. 7.
21:00 štvrťfinále (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

Poznámka:
Výber zápasov do priamych prenosov a do záznamov v dňoch 19. – 22.06., keď sa končí program základných skupín, je predbežný a RTVS ho bude operatívne upravovať podľa vývoja v jednotlivých skupinách.










Živé vysielanie
??:??

Televízia