RTVS hľadá detských hercov do seriálu

Články

RTVS hľadá detských hercov do seriálu

21. 03. 2019 10:37

Prihlásiť sa môžu odvážni chlapci a dievčatá vo veku 6 až 11 rokov, s ktorými je zábava a kamarátia sa so zvieratkami. Videovizitku malých hercov môžu rodičia poslať tvorcom prostredníctvom mobilnej aplikácie iReportér do 31. mája 2019, potrebné je použiť označenie #mamikupmipsa.


Mami, kúp mi psa je názov pripravovaného 10-dielneho rodinného seriálu, ktorý sa bude nakrúcať podľa rovnomennej detskej knižky autorky Zuzany Štelbaskej.  Ondrej, 11-ročný chlapec z mesta, strávi letné prázdniny u deda na vidieku. Teší sa na leto plné dobrodružstiev a huncútstiev. Jeho najväčším želaním je mať vlastného psíka a snaží sa mame dokázať, že to myslí naozaj vážne a starostlivosť oň neberie na ľahkú váhu. Avšak až na návšteve u svojho deda, ktorý má troch chlpáčov, sa presvedčí, že mať štvornohého priateľa nie je vôbec také jednoduché, ako by sa na prvý pohľad zdalo. Pútavý príbeh o Ondrejovi na jeho ceste k naplneniu najväčšieho sna – mať psa, je aj cestou poznania, že pes nie je hračka, ale rovnocenné stvorenie, ktoré treba ľúbiť a rešpektovať.

Videovizitku dieťaťa v dĺžke jednej minúty môžu rodičia poslať prostredníctvom mobilnej aplikácie iReportér do 31. mája 2019. Video je potrebné označiť #mamikupmipsa a do popisu uviesť meno, vek, bydlisko dieťaťa a telefónny kontakt na zákonného zástupcu. Seriál Mami, kúp mi psa sa bude nakrúcať na Slovensku celé leto 2019.

 

Živé vysielanie
??:??

Televízia