Hlasujte za váš najobľúbenejší Večerníček

Články

Hlasujte za váš najobľúbenejší Večerníček

10. 06. 2019 15:52

O tom, že v RTVS máme jún vyhlásený za Mesiac detskej radosti, už asi viete. V rámci tohto mesiaca sme si pre vás pripravili prekvapenie aj na Facebooku a na Instagrame RTVS.

Poďte si s nami zaspomínať na legendárne detské príbehy. Vybrali sme 30 z nich, tých starších ale aj úplne nových. Pomôžte nám vybrať ten naj a začiatkom júla môžete vyhrať peknú cenu od RTVS. Každý pracovný deň od 11. júna vám v ankete na facebookovej stránke RTVS a instagramovom profile @rtvs_official pripomenieme 2 nezabudnuteľné večerníčkové seriály, za ktoré budete môcť zahlasovať.

Štvrtou dvojicou sú Indiánske rozprávky a Ako zajac prekabátil lenivého horára. Ktorý Večerníček je vášmu srdcu bližší? Hlasujte na Facebooku RTVS a Instagrame @rtvs_official

Tie s najvyšším počtom hlasov (po sčítaní hlasov na Facebooku a Instagrame) postúpia koncom júna do veľkej „lajkovacej" galérie na Facebooku RTVS. Najobľúbenejším fanúšikovským Večerníčkom sa stane ten, ktorý získa najviac „Páči sa mi to." Na Instagrame vám v stories ponúkneme kvízy a zaujímavé informácie, ktoré ste o Večerníčkoch možno netušili. Užite si s nami Mesiac detskej radosti naplno.

MDR_STVOREC.png

 Priebežné výsledky:

1. Jurošík 1 062 hlasov (Čertík Lucifuk 164 hlasov)

2. Puf a Muf 335 hlasov (Vták Gabo 321 hlasov)

3. Danka a Janka 528 hlasov (Papierová Kika 40 hlasov)

Živé vysielanie
??:??

Televízia