Slovensko - Nemecko (14. 5. 2022)

Slovensko – Nemecko

Slovensko prehralo s Nemeckom 1:2. O jediný gól našich sa postaral Kristián Pospíšil. Duel ste mohli sledovať ONLINE a na stanici :ŠPORT.

SLOVENSKO - Nemecko 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)

Góly: 32. Pospíšil (Jánošík, Tamáši) - 22. Plachta, 27. Pföderl (Noebels). Rozhodovali: Heikkinen (Fín.), Ohlund (Švéd.) - Sormunen (Fín.), Yletyinen (Švéd.), vylúčení: 3:2 na 2 min, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, 4387 divákov

Slovenskí hokejisti prehrali vo svojom druhom zápase v A-skupine na MS vo Fínsku s Nemeckom tesne 1:2 a s tromi bodmi im patrí štvrté miesto v tabuľke.

Nemci rozhodli o triumfe dvoma gólmi v rozmedzí piatich minút v druhej tretine, na ktoré dokázal odpovedať len Kristián Pospíšil.

Slovensko sa najbližšie stretne v pondelok o 15.20 h s favoritom A-skupiny Kanadou . Nemci nastúpia o štyri hodiny neskôr proti Francúzsku.

Hokej ONLINE a na stanici :ŠPORT

Priamy prenos ste mohli okrem tohto streamu sledovať aj na stanici :ŠPORT , ako aj prostredníctvom našej mobilnej aplikácie .

Všetky podstatné informácie z MS v hokeji 2022 i zákulisia hokejovej reprezentácie Slovenska ponúkame aj v našich spravodajských reláciách Góly-body-sekundy či Športžurnál .

Zaujímavosti a výsledky z turnaja nájdete na našej podstránke MS v hokeji 2022 .

Počas hokejových majstrovstiev budeme sledovať nielen zápasy našej hokejovej reprezentácie, ale aj zápasy ostatných tímov. Naživo odvysiela všetky duely našich aj Rádio Slovensko .

Počas šampionátu chystá RTVS pre svojich divákov a poslucháčov množstvo zaujímavého programu . Tak neprepínajte a zažite hokejovú eufóriu s RTVS .