MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022
Úvod Novinky Šport
MS vo futbale 2022. Veľký prehľad zápasov základných skupín
MS vo futbale 2022. Veľký prehľad zápasov základných skupín

MS vo futbale 2022. Veľký prehľad zápasov základných skupín

Najväčší futbalový sviatok sa začína 20. novembra, RTVS prinesie všetkých 64 zápasov.

Už o 25 dní sa začnú 22. Majstrovstvá sveta vo futbale. Najväčší futbalový sviatok sa koná v Katare. Spoločne s RTVS ho budete môcť sledovať od nedele 20. novembra do nedele 18. decembra.

Všetkých 64 zápasov prinesie RTVS na okruhu :ŠPORT aj na webe rtvs.sk.

Program zápasov základných skupín MS vo futbale 2022 na :ŠPORT

20. november

  • Katar - Ekvádor (skupina A) 17:00 hod

21. november

  • Anglicko - Irán (skupina B) 14:00 hod
  • Holandsko - Senegal (skupina A) 17:00 hod
  • USA - Wales (skupina B) 20:00 hod
22. november
  • Argentína - Saudská Arábia (skupina C) 11:00 hod
  • Dánsko - Tunisko (skupina D) 14:00 hod
  • Mexiko - Poľsko (skupina C)  17:00 hod
  • Francúzsko - Austrália (skupina D)  20:00 hod

23. november

  • Maroko - Chorvátsko (skupina F) 11:00 hod
  • Nemecko - Japonsko (skupina E) 14:00 hod
  • Španielsko - Kostarika (skupina E) 17:00 hod
  • Belgicko - Kanada (skupina F) 20:00 hod

24. november

  • Švajčiarsko - Kamerun (skupina G) 11:00 hod
  • Uruguaj - Južná Kórea (skupina H)  14:00 hod
  • Portugalsko - Ghana (skupina H)  17:00 hod
  • Brazília - Srbsko (skupina G) 20:00 hod

25. november

  • Irán - Wales (skupina B) 11:00 hod
  • Katar - Senegal (skupina A) 14:00 hod
  • Holandsko - Ekvádor (skupina A) 17:00 hod
  • Anglicko - USA (skupina B) 20:00 hod

26. november

  • Tunisko - Austrália (skupina D) 11.00 hod
  • Poľsko - Saudská Arábia (skupina C) 14:00 hod
  • Francúzsko - Dánsko (skupina D) 17:00 hod
  • Argentína - Mexiko (skupina C) 20:00 hod

27. november

  • Japonsko - Kostarika (skupina E) 11:00 hod
  • Belgicko - Maroko (skupina F) 14:00 hod
  • Chorvátsko - Kanada (skupina F) 17:00 hod
  • Španielsko - Nemecko (skupina E) 20:00 hod

28. november

  • Kamerun - Srbsko (skupina G) 11:00 hod
  • Južná Kórea - Ghana (skupina H) 14:00 hod
  • Brazília - Švajčiarsko (skupina G) 17:00 hod
  • Portugalsko - Uruguaj (skupina H) 20:00 hod

29. november

  • Senegal - Ekvádor (skupina A) 16:00 hod
  • Anglicko - Wales (skupina B) 20:00 hod

30. november

  • Dánsko - Austrália (skupina D)  16:00 hod
  • Poľsko - Argentína (skupina C) 20:00 hod

1. december

  • Chorvátsko - Belgicko (skupina F) 16:00 hod
  • Nemecko - Kostarika (skupina E) 20:00 hod

2. december

  • Južná Kórea - Portugalsko (skupina H) 16:00 hod
  • Brazília - Kamerun (skupina G)  20:00 hod

Program zápasov skupinovej časti na webe rtvs.sk


Holandsko - Katar (skupina A)16:00 hod
Irán - USA (skupina B) 20:00 hod
Francúzsko - Tunisko (skupina D) 16:00 hod
Saudská Arábia - Mexiko (skupina C) 20:00 hod
Kanada - Maroko (skupina F)  16:00 hod
Japonsko - Španielsko (skupina E) 20:00 hod

Ghana - Uruguaj (skupina H)  16:00 hod
Švajčiarsko - Srbsko (skupina G) 20:00 hod
Zdroj: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia