Úvod Novinky Šport
Kanonáda Anglicka, Gakpo hrdinom Holandska a Bale záchrancom Walesu

Počas druhého hracieho dňa MS vo futbale 2022 sa hrali tri zápasy.

Prvý duel bol jednoznačnou záležitosťou Anglicka. Zverenci trénera Southgata deklasovali Irán 6:2. Za Albion skórovali dvakrát Saka, Bellingham, Sterling, Rashford a Grealish.

V druhom zápase sme videli vyrovnanú partiu medzi Senegalom a Holandskom. Víťazný gól padol až v 84. minúte, keď po centri Frenkieho de Jonga skóroval Cody Gakpo. Tri body pre Holanďanov spečatil v 90+9. minúte Davy Klaassen.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Posledné stretnutie druhého hracieho dňa katarského šampionátu prinieslo dva góly. Američanov poslal do vedenia v 36. minúte Timothy Weah, no v 82. minúte rozhodol o deľbe bodov penaltovým zásahom kapitán Walesu Gareth Bale.

Všetky duely MS vo futbale 2022 ponúkame na okruhu :ŠPORT a na webe RTVS. Dôležité informácie o šampionáte vrátane výsledkov, tabuliek či súťaže nájdete na špecializovanej podstránke futbal.rtvs.sk.