MS vo futbale 2022
MS vo futbale 2022
Úvod Novinky Šport
Ronaldo prepísal históriu, suverénna Brazília a tesná výhra Švajčiarska
Ronaldo prepísal históriu, suverénna Brazília a tesná výhra Švajčiarska

Ronaldo prepísal históriu, suverénna Brazília a tesná výhra Švajčiarska

Pozrite si zostrih gólov 5. hracieho dňa na MS vo futbale 2022.

Piaty deň na futbalovom šampionáte v Katare sa niesol aj v znamení prvého vystúpenia nezamestnaného Ronalda vo farbách Portugalska.

Hviezdna CR7 sa hneď postarala o prepísanie dejín. Svojím presným zásahom z pokutového kopu do siete Ghany vstúpil Ronaldo do histórie ako hráč, ktorý skóroval na v poradí už piatom šampionáte.

Portugalsko vyhralo nad Ghanou nakoniec 3:2. O ďalšie dva góly zverencov trénera Fernanda Santosa sa postarali v 78. minúte Joao Felix a vzápäti v 80. minúte Leao.

Ghana kontrovala dvomi gólmi - v 73.minúte prekonal brankára Diogo Costu Ayew a vyrovnal na 1:1. Druhýkrát Costa kapituloval po strele Bukariho v 89. minúte.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Suverénna Brazília, nevýrazný Uruguaj a jednogólové Švajčiarsko

V prvom zápase 4. hracieho dňa si Švajčiarsko pripísalo prvé body po tesnej výhre nad Kamerunom. Do gólovej štatistiky sa zapísal Embolo, ktorý v 48. minúte po prihrávke Shaqiriho prekonal brankára Onanu.

Zápas medzi Uruguajom a Južnou Kóreou priniesol bezgólovú remízu. Urus hrali s Juhokórejcami vyrovnanú partiu, avšak bez výraznejšieho majstrovstva.

MS vo futbale 2022 na desktope  MS vo futbale 2022 na mobile

Lahôdkou bol zaručene večerný zápas medzi favorizovanou Brazíliou a čiernym koňom turnaja Srbskom.

Siete bránky sa rozvlnili až v druhom polčase. Srbi nemali nárok a pred 5-násobným majstrom sveta sa museli skloniť po dvoch góloch od hviezdy zápasu Richarlisona.

Galéria

Ronaldo oslavuje gól do siete Ghany Brazílčan Richarlison strieľa gól Srbsku Futbalisti Uruguaja.jpg Zápas Švajčiarsko - Kamerun na MS vo futbale 2022
Zdroj foto: TASR

Živé vysielanie ??:??

Televízia