Úvod Novinky Tipy z programu
Na RTVS :24 štartuje nová publicistická relácia Cez lupu
Na RTVS :24 štartuje nová publicistická relácia Cez lupu

Na RTVS :24 štartuje nová publicistická relácia Cez lupu

Prvými hosťami moderátorky Moniky Šebovej budú psychológovia Bartová Hana a Róbert Braciník.

Už v sobotu 13. mája pribudne do vysielania RTVS :24 nová publicistická relácia Cez lupu.

Moderátorka Monika Šebová sa so svojimi hosťami bude venovať témam z oblasti kriminalistiky a bude riešiť kauzy, ktoré hýbu spoločnosťou.

Monika Šebová, Cez lupu

Prvú epizódu venovanú téme domáceho násilia ponúkne RTVS divákom v sobotu 13. mája o 20:20 hod. na spravodajskom okruhu :24.

Známe i menej známe kauzy, zaujímaví hostia

Relácia Cez lupu je súčasťou zmien na spravodajskom okruhu RTVS :24. Nová publicistická relácia sa bude venovať známym i menej známym kauzám, kriminálnym prípadom, ľudským zlyhania, páchateľom a súvislostiam.

Takýto formát mi je blízky, keďže nadviažem na témy, ktoré mi nie sú cudzie. Ako dlhoročná moderátorka mám v tejto problematike „zažité“ kauzy, ktoré v nás zanechali stopy v ostatných rokoch,“ hovorí moderátorka relácie.

Rozhovory moderátorky s hosťami v štúdiu budú doplnené reportážami z terénu a relácia tak prinesie hlbší pohľad do jednotlivých tém z rôznych strán.

Chceme dať s hosťami odpovede na otázky v rezonujúcich témach. Verím, že prinesieme akúsi nadstavbu toho, čo zostalo nedopovedané, drieme kdesi v nás a diváci nedospeli k pocitu uspokojenia. Osobne sa teším na novú moderátorskú polohu, zaujímavé témy a z nich vyplývajúcich hostí. Všetko umocňuje súhra celého tímu, ktorý je zostavený zo skúsených ľudí v tejto problematike a ktorých som si mohla prizvať k spolupráci. Ako dramaturg sa na relácii podieľa Ivan Huljak, redaktorsky Denisa Gerši a David Sirúček,“ dopĺňa Monika Šebová.

Prvá epizóda relácie Cez lupu bude venovaná téme domáceho násilia a pozvanie do štúdia prijali psychológovia Bartová Hana a Róbert Braciník.

25 50 75 90
Zdroj foto: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia