Športová televízia
Športová televízia
Úvod Novinky Zaujímavosti
Ruky hore pre rekordnú sledovanosť Pečie celé Slovensko
Ruky hore pre rekordnú sledovanosť Pečie celé Slovensko

Ruky hore pre rekordnú sledovanosť Pečie celé Slovensko

Šou o pečení valcovala, stala sa lídrom sledovanosti.

Najväčšia a najsladšia jesenná šou RTVS Pečie celé Slovensko potvrdila svoju pozíciu lídra v nedeľnom prime-time rekordnou sledovanosťou.

Na Jednotke ju počas uplynulého víkendu sledovalo až 571-tisíc divákov pri trhovom podiele 25,9 % v univerzálnej cieľovej skupine.

Relácia sa tak opäť stala najsledovanejším nespravodajským programom dňa a bola lídrom aj v komerčnej cieľovej skupine s trhovým podielom 21.1 %.

A to si zaslúži oslavu, aj takúto v podobe tanca súťažiacich Pečie celé Slovensko.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.


„S novým ťažiskovým projektom sme chceli nadviazať na predchádzajúce veľké projekty, akým boli Najväčší Slovák či divácky obľúbená šou Zem spieva a som úprimne rád, že sa nám to podarilo. Jednoznačne to potvrdzuje záujem divákov a ich pozitívne ohlasy na projekt Pečie celé Slovensko. Aj prostredníctvom tejto šou prinášame divákom pozitívne emócie – spolupatričnosť, dobrosrdečnosť, priateľskosť, lásku k tradíciám a dobroprajnosť."

"Teším sa, že práve RTVS priniesla v tomto roku na obrazovky reláciu, ktorú diváci sledujú radi práve pre úžasnú atmosféru, ktorá im spríjemňuje nedeľné večery v kruhu najbližších a zároveň ich aj inšpiruje,“ vyjadril sa k úspechu relácie generálny riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník.

Ťahali aj ďalšie programy RTVS

V nedeľu na poludnie si diváci nenechali ujsť ani diskusnú reláciu O 5 minút 12 na Jednotke. Sledovalo ju 391-tisíc ľudí a v danom čase bola taktiež najsledovanejšou televíznou reláciou.

Ten moment, keď ti pri pohľade na tortu takmer vypadnú oči

V piatok večer prilákala divákov k obrazovkám Jednotky aj obľúbená šou Milujem Slovensko. Nenechalo si ju ujsť 344-tisíc divákov.

Dvojka ponúkla divákom premiérovú epizódu talkšou Trochu inak s Adelou, ktorá prilákala k obrazovkám 71-tisíc divákov.

Foto: RTVS

Živé vysielanie ??:??

Televízia