Úvod Novinky Šport
Starí Belgičania, remíza Španielov s Nemcami a suverénne Chorvátsko

Počas ôsmeho hracieho dňa na šampionáte padlo 10 gólov. Pozrite si ich.

Slová belgickej hviezdy Kevina De Bruyneho o tom, že Červení diabli sú už starí, aby uspeli na turnaji, sa potvrdili.

Zverenci trénera Roberta Martinéza prehrali na MS vo futbale 2022 s Marokom 0:2.

O dva góly Maročanov sa postarali Saïss v 73. minúte a v druhej nastavenej minúte riadneho času zase zaklincoval prehru Belgicka Aboukhlal.

Pozrite si zostrih všetkých gólov 8. hracieho dňa na MS vo futbale 2022.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Víťazná Kostarika, Chorváti a večerný šláger s remízou

V prvom zápase 8. hracieho dňa sa proti sebe postavili tímy z Japonska a Kostariky. Mužstvo z krajiny vychádzajúceho slnka ťahalo za kratší koniec a proti Kostaričanom neskórovalo.

Za tím Luisa Fernanda Suáreza sa presadil presným zásahom v 81. minúte Fuller.

Vicemajstri zo šampionátu v Rusku 2018 Chorváti si zase zmerali sily s Kanadou. V druhej minúte síce šokujúco prehrávali po góle Daviesa, avšak naštartovali ohnivé motory a Kanaďaom nedali viac šancí.

Radosť Alvara Morata po góle do siete Nemecka

Za tím Vatreni sa presadili postupne Kramarič v 36. a 70.minúte, Livaja v 44. minúte a v nadstavenej štvrtej minúte pridal gólovú bodku Majer.

Večerný šláger v podaní Španielska a Nemecka priniesol remízu. Za La Rocha sa presadil Morata v 62. minúte a za Nemecko skorigoval výsledok zápasu v 83.minúte Fullkrug.

25 50 75 90

Galéria

Radosť Chorvátska po výhre nad Kanadou Radosť Kostariky po výhre nad Japonskom Zápas Španielsko - Nemecko na MS vo futbale 2022 Zápas Maroko - Belgicko na MS vo futbale 2022