Úvod Novinky Šport
Chorváti porazili Maroko a sú bronzoví. Pozrite si zostrih gólov

Malé finále MS vo futbale 2022 prinieslo tri góly.

Vicemajstri sveta z MS vo futbale 2018 v Rusku, Chorváti, zdolali na futbalovom šampionáte v Katare senzáciu mundialu Maroko a tešia sa zo zisku bronzových medailí.

Zverenci Zlatka Daliča zdolali marockých levov spod Atlasu 2:1. Pozrite si zostrih gólov v boji o tretie miesto na MS vo futbale 2022.

Pomoc Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Tri góly malého finále

O prvý gól do siete brankára Yassine Bounoa sa po nádherne predvedenej nacvičenej akcii postaral Gvardiol.

Maročania sa nezľakli a kontrovali presným zásahom po dvoch minútach. Jeho autorom bol Dari.

MS vo futbale 2022 na desktope  MS vo futbale 2022 na mobile

Do polčasovej prestávky padol ešte jeden a posledný gól zápasu MS vo futbale 2022 o tretie miesto. Autorom záverečného presného záashu Vatrenov bol Oršič.

Modričovo Chorvátsko sa so svetovým šampionátom lúči s bronzovými medailami na krku, pre 37-ročného chorvátskeho kapitána je to zároveň aj posledný mundial v kariére.

Luka Modrič odohral na 4 svetových šampionátoch 19 zápasov a strelil 2 góly.

25 50 75 90

Galéria

Marocký tréner Walid Regragui.jpg Luka Modrič.jpg Chorvát Gvardiol strieľa gól Maroku.jpg Tréner Chorvátska Zlatko Dalič.jpg Radosť Oršiča po druhom góle do siete Maroka.jpg Maročan Dari po góle Chorvátom.jpg Chorvátsky bronzový tím.jpg Smútok marockého futbalistu po prehre na MS vo futbale 2022.jpg