Nočná pyramída - hosť

Nočná talkshow Rádia Slovensko ponúka exkluzívne rozhovory so zaujímavými hosťami. Naši moderátori do štúdia pozývajú populárnych umelcov, významných vedcov, úspešných športovcov, lekárov, či pedagógov, s ktorými diskutujú na zábavné i vážne témy a odkrývajú podrobnosti z ich profesijného i osobného života.
O roku 2018 spravidla raz do mesiaca (v piatok) ponúka Rádio Slovensko historickú NP, ktorá je venovaná významný výročiam v našej novodobej histórii. Od februára 2023 sa relácia Veda SK stala súčasťou Nočnej pyramídy. Vedeckú Nočnú pyramídu moderuje Stanislav Ščepán, prináša diskusné fórum vždy dvoch špičkových vedeckých osobností na konkrétnu tému. Čiastočne polemické, vysvetľujúce a zasadené do širšieho kontextu a s presahom do viacerých vedných oblastí. Ambíciou tohto formátu Rádia Slovensko a SAV je vytvorenie priestoru na popularizáciu špičkových osobností SAV, na prezentáciu zaujímavých vedeckých tém a výsledkov výskumov v širšom spoločenskom kontexte. Vedecká NP je vo vysielaní Rádia Slovensko raz do mesiaca (každý štvrtý pondelok).

Vysiela sa: pondelok až piatok od 22:20 do 24:00
Popis epizódy
Mnoho ľudí ho pozná pod prezývkou Mravec. Poslucháči Rádia Slovensko však evidujú aj jeho občianske meno Ľudovít Jakubove. Pre prácu v rádiu zahorel už na vysokej škole, kedy pracoval v Internátnom rozhlasovom štúdiu. Neskôr pôsobil vo Fun Rádiu, kde bol prvým moderátorom. Dnes sa okrem práce pre Rádio Slovensko a Rádio Regina venuje aj tvorbe a zvukovýrobe rozhlasových a televíznych spotov. Vyštudoval Strednú priemyselnú školu strojnícku. Je otcom troch dcér, manžel našej kolegyne Petry Bernasovskej. Dlhé roky je súčasťou Kopytovcov – komickej a hudobnej skupiny, ktorá bola známa najmä v deväťdesiatych rokoch. Človek, ktorý žije humorom. Jeden z členov kolektívu MuFuZa – mužstva futbalových zázrakov. Hrá tenis, pin-pong a je to vyhlásený kuchár. Pochádza z Divína. Milovník psov, konkrétne jazvečíkov. Repríza relácie (28. 5. 2020). Moderuje: Kata Martinková. Tolkšou Nočná pyramída pripravuje RTVS - Slovenský rozhlas, Rádio Slovensko, SRo1.
Máte problém s prehrávaním? Nahláste nám chybu v prehrávači.

Archív - zvoľte dátum

 

Archív - zvoľte dátum

Reláciu najbližšie vysielame

  • Streda 7.06. 22:19
  • Štvrtok 8.06. 22:19
  • Piatok 9.06. 22:19
  • Pondelok 12.06. 22:19
  • Utorok 13.06. 22:19
  • Streda 14.06. 22:19
  • Štvrtok 15.06. 22:19