Logo Pečie celé Slovensko

Tomáš

Talentovaný grafický dizajnér Tomáš pochádza z Považskej Bystrice, no žije v Bratislave a jeho najväčšou láskou je jeho práca, ktorú prenáša aj do svojich cukrárskych výrobkov.

Je držiteľom svetového dizajnérskeho ocenenia Red Dot Design Awards s titulom Best of the Best ako prvý Slovák za svoju knihu AHA o slovenských ľudových výšivkách.

Na konte má aj detskú knihu inšpirovanú jeho vlastným psíkom Jašom. Pečeniu sa venuje asi 2 roky a síce základy mu dala mama, je prevažne samouk.

Do šou Pečie celé Slovensko sa prihlásil, lebo sa rád neustále učí a skúša nové veci. V budúcnosti by chcel absolvovať cukrárske kurzy vo Francúzsku.

Súťažiaci Tomáš z 3. série PCS
Template::Toolkit plugin error - Can't locate Mojo/DOM.pm in @INC (you may need to install the Mojo::DOM module) (@INC contains: /srv/Cyclone3/!rtvs.sk/_addons /srv/Cyclone3/!rtvs.sk/.libs /srv/Cyclone3/!rtvs.sk/_addons /srv/Cyclone3/!rtvs.sk/.libs /srv/Cyclone3/_overlays/10-local/_addons /srv/Cyclone3/_overlays/10-local/.libs /srv/Cyclone3/_overlays/01-obsolete/_addons /srv/Cyclone3/_overlays/01-obsolete/.libs /srv/Cyclone3/_addons /srv/Cyclone3/_addons /srv/Cyclone3/.core/.libs /etc/perl /usr/local/lib/x86_64-linux-gnu/perl/5.30.0 /usr/local/share/perl/5.30.0 /usr/lib/x86_64-linux-gnu/perl5/5.30 /usr/share/perl5 /usr/lib/x86_64-linux-gnu/perl/5.30 /usr/share/perl/5.30 /usr/local/lib/site_perl /usr/lib/x86_64-linux-gnu/perl-base) at /srv/Cyclone3/.core/.libs/Template/Plugin/DOM.pm line 10. BEGIN failed--compilation aborted at /srv/Cyclone3/.core/.libs/Template/Plugin/DOM.pm line 10. Compilation failed in require at /srv/Cyclone3/.core/.libs/Template/Plugins.pm line 206.